Oczyszczanie twarzy – poznaj 3 błyskawiczne zabiegi

[REKLAMA]

Twoja skóra potrzebuje natychmiastowego oczyszczenia i rewitalizacji? Dobrym pomysłem będzie wybranie się na jeden z zabiegów bankietowych, czyli takich, które przynoszą natychmiastowe efekty i pozwalają przygotować skórę nawet na ostatnią chwilę przed wielkim wyjściem. Co więcej, ich regularne wykonywanie poprawia kondycję skóry i przedłuża jej młody wygląd. Poznaj 3 zabiegi oczyszczania twarzy, które są szybkie, skuteczne i nie wymagają rekonwalescencji.

DermaClear – trzystopniowe oczyszczanie twarzy

DermaClear to zabieg oczyszczający na twarz, który polega na trzyfazowym procesie, w którym każdy etap stanowi przygotowanie do kolejnego:

  1. Złuszczenie i rozjaśnienie – usunięcie martwego naskórka i ekstrakcja zanieczyszczeń za pomocą rozpuszczalnego w wodzie preparatu peelingującego, zawierającego alfa-hydroksykwasy.
  2. Oczyszczenie – dzięki zastosowaniu silnie ssącej końcówki, zanieczyszczenia nawet w głębokich warstwach skóry zostają skutecznie rozbite i usunięte. Perfekcyjnie czysta skóra jest gotowa na przyjęcie substancji odżywczych.
  3. Odżywienie i nawilżenie – za sprawą obrotowej końcówki preparaty odżywcze zostają naniesione na skórę i wnikają w jej głąb.

Preparaty stosowane po oczyszczaniu twarzy mają właściwości nawilżające oraz antyoksydacyjne, dzięki czemu zapobiegają negatywnym skutkom stresu oksydacyjnego – przede wszystkim starzeniu się skóry. Zabieg przynosi natychmiastowe efekty w postaci zdrowo wyglądającej, odświeżonej, nawodnionej i czystej cery.

Hydrafacial – delikatne oczyszczanie skóry i aplikacja substancji aktywnych

Zabieg Hydrafacial pomaga głęboko oczyścić twarz, złuszczyć zrogowaciały naskórek oraz wygładzić i odżywić skórę. Łączy bezkryształową dermabrazję z zastosowaniem próżni oraz substancji aktywnych, zawierających antyoksydanty, kwas hialuronowy, glikolowy i salicylowy. Pozwala na jednoczesne oczyszczenie skóry twarzy, nawilżenie, a także jej odmłodzenie.

Za pomocą dyszy jednorazowego użytku HydroPeel aplikuje się kolejne preparaty:

  • Activ-4 – wielofunkcyjne serum, które ma za zadanie oczyścić, nawilżyć i rozświetlić cerę. Ponadto preparat dostarcza skórze cennych witamin i minerałów.
  • Beta-HD – serum przeznaczone przede wszystkim do cery tłustej i trądzikowej. Ma właściwości nawilżające, oczyszczające, ochronne, a także regeneracyjne.
  • Antiox-6 – chroni skórę przed wolnymi rodnikami oraz szkodliwym wpływem środowiska. Wygładza i redukuje zmarszczki.
  • Antiox+ – precyzyjnie rozjaśnia wybrane obszary skóry, redukuje przebarwienia.

Peeling PRX – oczyszczanie twarzy kwasami

Kolejny zabieg, który podobnie, jak dwa poprzednie, wykonamy w warszawskiej Klinice Miracki, to oczyszczanie twarzy przy pomocy specjalnie dobranej mieszanki kwasów. Peeling PRX łączy właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i wybielającymi. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Skóra zostaje najpierw dokładnie oczyszczona. Następnie nałożona zostaje i wmasowana odpowiednia ilość preparatu. Kosmetolog nakłada od dwóch do czterech warstw peelingu, w zależności od potrzeb skóry. Na koniec usuwa go za pomocą chusty nasączonej wodą. Zabieg zwieńczony jest nałożeniem kremu nawilżającego.

Fenomenem peelingu medycznego PRX jest unikalny skład zastosowanego preparatu, który jest nieinwazyjny dla skóry i nie powoduje efektu widocznego łuszczenia się naskórka. Stanowi on połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym 5%. Zabieg pobudza receptory skóry do wytwarzania włókien kolagenowych i nawadniania komórek, dzięki czemu efektem jest nie tylko oczyszczenie twarzy z wągrów, ale też likwidacja zmarszczek, poprawa napięcia i wygładzenie nierówności skóry, np. blizn potrądzikowych.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat profesjonalnego oczyszczania twarzy, zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z warszawskiej Kliniki Miracki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *