Jak uzyskać dochód pasywny na polecaniu żywności funkcjonalnej?

[REKLAMA]

Nie ulega wątpliwości, że obecnie coraz więcej słyszymy o zdrowej żywności. Wielu z nas próbuje odżywiać się zdrowo, ale często są to tylko kilkutygodniowe postanowienia. O wiele chętniej sięgamy po suplementy diety, które są zdecydowanie tańsze. Jednak suplementy nie są sobie równe i tylko nieliczne z nich faktycznie są warte polecenia. Jednym z nich jest produkt Purtier Placenta, na którym możemy zarabiać. Sprawdzamy, jak uzyskać z tego tytułu dochód pasywny.

Co to jest Purtier Placenta?

W pierwszej kolejności musimy wyjaśnić, czym jest preparat Purtier Placenta. W praktyce jest to wysokiej jakości suplement diety. Jednak w Europie będzie on określany jako żywność funkcjonalna. Wszystko dlatego, że aż 80 proc. jego składu to substancje odżywcze. Wystarczy zauważyć, że suplementy mogą mieć ich tylko 35 proc., a same leki mają ich ok. 70 proc.

Nie ulega więc wątpliwości, że preparat jest niezwykle korzystny dla naszego organizmu. Pozwala go odmłodzić, ale też jest bezcenny w zakresie profilaktyki przy najróżniejszych chorobach. Wszystko dlatego, że potęguje on namnażanie komórek macierzystych, które „naprawiają” uszkodzone komórki i tkanki naszych organów. Oprócz tego oczyszcza go z niebezpiecznych toksyn, metali itp.

Jak zarabiać na produkcie Purtier Placenta w biznesie MLM?

Za produkt określany żywnością funkcjonalną odpowiada firma RIWAY, która na rynku znajduje się nieprzerwanie od 2008 roku. Co ważne, jest to suplement, który zawsze będzie kosztował tyle samo, choć nie jest to najniższa cena. Otóż koszt dla klientów w Europie ustalono na ok. 12 500 zł. W tej cenie otrzymamy 7 opakowań preparatu, łącznie 420 kapsułek dla kuracji na 6 miesięcy.

Jednak jako uczestnicy programu RIWAY możemy go kupić w promocyjnej cenie ok. 11 000 zł, jeżeli kupujemy 6 terapii za 66 000 zł. Wówczas otrzymamy jedną kurację gratis! Oczywiście możemy i powinniśmy też polecać ten suplement innym, zwłaszcza mając na uwadze właściwości tego produktu. Sama firma pozwala nam zarabiać na cztery sposoby:

  • zaproszenie osobiste (Referal Bonus),
  • system binarny (Development Bonus),
  • sukces partnera (Matching Bonus),
  • stabilne obroty (Prestige Point).

Wiele na temat tego, jak zarabiać na tym niesamowitym produkcie, mówi wideo pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=geiiqMMRj6k.

Jednak to nie wszystko, ponieważ do końca września firma prowadzi promocję. Jeżeli uda nam się zarejestrować w systemie siebie i dwie kolejne osoby, dodatkowo możemy liczyć na zestaw suplementów o wartości nawet 37 500 zł.

Na koniec zauważmy, że obecnie w systemie jest zarejestrowanych tylko kilkaset osób, ale liczba ta na pewno będzie rosnąć. Przede wszystkim dlatego, że jest to preparat, który pozwala zachować nasz organizm w dobrym zdrowiu, co jest tutaj kluczowe.

Przypomnijmy też, że jako Polacy mamy skłonność do nadmiernego sięgania po różne preparaty i wydajemy na nie najwięcej z domowego budżetu w całej Europie. Niestety, trudno o coś równie dobrego, co oddziałuje na nasze komórki macierzyste. W tym przypadku możemy na tym dodatkowo zarobić, aczkolwiek ważniejsze jest niesienie pomocy sobie, swoim bliskim, rodzinie, przyjaciołom czy znajomym. Powiedzenie, że „chwytamy dwie sroki za ogon” pasuje tutaj jak ulał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *