Jak zarabiać na zdrowych suplementach diety?

[REKLAMA]

Suplementy diety są w Polsce bardzo popularne. Możemy powiedzieć więcej i stwierdzić, że jesteśmy od nich uzależnieni. Na suplementy wydajemy bowiem najwięcej ze wszystkich krajów Europy. Wynika to również z tego, że w Polsce bardzo łatwo wprowadzić na rynek taki preparat. Niestety, ich ilość nie idzie w parze z jakością. Na szczęście są suplementy warte swojej ceny. Co więcej, możemy na nich dodatkowo zarobić.

Jak wybrać dobry suplement diety?

Żeby coś polecać, musimy być tego pewni. Dlatego w pierwszej kolejności musimy znaleźć suplement diety naprawdę dobrej jakości, który będzie wysoko ceniony przez użytkowników. Takim preparatem na pewno jest Purtier Placenta, choć zgodnie z przyjętą terminologią nie jest to suplement, ale żywność funkcjonalna. Wszystko dlatego, że aż ponad 80 proc. jego składu to substancje aktywne. Dla porównania leki mają ich ponad 70 proc., a zwykłe suplementy tylko do 35 proc.

Jako że substancji aktywnych jest tu tak wiele, taki preparat jest znacznie skuteczniejszy w działaniu. Przy zwykłych suplementach większość z nich jest wydalana z naszego organizmu. Nie zapomnijmy też, że część substancji aktywnych jest „zjadana” przez enzymy trawienne i kwasy żołądkowe.

Przechodząc do konkretów, wyżej wymieniony preparat pomaga nam na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim oczyszcza on nasz organizm z toksyn. Dodatkowo „naprawia” narządy i organy, ponieważ „odżywia” komórki macierzyste niezbędnymi do ich prawidłowego funkcjonowania minerałami oraz pierwiastkami. W końcu obniża cukier, ciśnienie i cholesterol, a przy tym wszystkim działa ochronnie i regeneracyjne, również opóźniając procesy starzenia.

Tak skuteczny suplement diety możemy polecać z pełną odpowiedzialnością, bez żadnych wyrzutów sumienia. Skoro tak, sprawdźmy, jak na nim zarabiać, uzyskując w ten sposób dochód pasywny i pomagając innym zachować dobry stan zdrowia.

Dochód pasywny z polecania suplementu diety

Wiele mówi się dziś o marketingu sieciowym (tzw. MLM). W Polsce wciąż jest on oceniany bardzo różnie, a wszystko dlatego, że całkowicie błędnie jest on utożsamiany z piramidą finansową. Tymczasem nie ma on z nią wiele wspólnego. W marketingu internetowym możemy rejestrować w systemie inne osoby, oferując im najróżniejsze produkty. Taki biznes prowadzi też firma RIWAY oferująca żywność funkcjonalną.

Jeżeli do końca września 2021 roku zarejestrujemy siebie i dwie dodatkowe osoby, będziemy zarabiać nie tylko na prowizji z kupionych przez nich suplementów, podobnie jak na prowizji od osób poleconych przez nich. Dodatkowo możemy liczyć na zestaw suplementów o wartości nawet 37 500 zł. Przy tym wszystkim ciągle zarabiamy na polecaniu danego produktu. Natomiast wszystko wskazuje na to, że w Polsce będzie on szybko zyskiwał na popularności, zwłaszcza mając na uwadze naszą skłonność do sięgania po suplementy. W tym przypadku możemy na tym zarobić nawet 100 000 zł, a im szybciej zarejestrujemy się w systemie, tym lepiej.

Warto w tym miejscu zauważyć, że jako nowi użytkownicy systemu możemy liczyć na pomoc osób już znajdujących się w systemie. Podobnie my będziemy pomagać kolejnym użytkownikom zarejestrowanym przez nas, a oni następnym członkom społeczności. Natomiast samo zdobywanie nowych użytkowników nie powinno stanowić problemu, ponieważ przede wszystkim produkt ten broni się wysoką jakością, będąc znacznie lepszym i skuteczniejszym niż wiele suplementów diety, jakie znajdziemy dziś na półkach w sklepach i aptekach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *