Kubek i podstawka w Technologii Żywej Wody — czym są i jak działają?

[REKLAMA]

Wielokrotnie słyszy się, że woda to podstawa zdrowego stylu życia. Nie może być inaczej skoro woda to 75 proc. całego organizmu. Warto więc pić wodę jak najlepszej jakości, z czym w dobie XXI wieku jest problem. Zwłaszcza pijąc ją z kranu, gdzie woda jest mocno zanieczyszczona, choć i ta w sklepach nie jest wodą żywą. No właśnie, czym jest woda żywa i jak osiągnąć taki stan H₂O?

Woda żywa a woda martwa

Zacznijmy od tego, że brak wody w organizmie powoduje między innymi zmęczenie bez przyczyny, nerwowość, niecierpliwość, niepokój, depresję, otyłość czy niespokojny sen. Nie oznacza to jednak, że każda woda jest taka sama. Jeśli wierzyć naukowcom, a oczywiście nie ma powodów, aby tego nie robić, najlepszą wodą na świecie jest tak zwana woda wzorcowa, która zawiera w sobie 100 proc. orto-klastrów. Dla porównania woda martwa to jedynie 5 proc. orto-klastrów, podczas kiedy aż 95 proc. para-klastrów. Pomiędzy wodą wzorcową a wodą martwą wyróżnia się wodę żywą, w której stężenie orto-klastrów do para-klastrów wynosi około 60-40 proc., choć mówić o takiej można już wtedy, kiedy ich stężenie jest porównywalne (50-50 proc.).

Właściwości wody żywej

Jakie zalety niesie w sobie woda żywa? Przede wszystkim jest lepsza dla ogólnego stanu zdrowia. Skoro 75 proc. organizmu to woda, a sam mózg w 95 proc. składa się z cząsteczek wody, logiczne jest, że jej jakość ma ogromny wpływ na zdrowie. Przy stosowaniu wody żywej organizm jest samouleczalny, m.in. zwalczając wysoki poziom cukru we krwi czy nadciśnienie, a więc dwa schorzenia, które są zmorą obecnych czasów.

Jednak woda żywa służy nie tylko do picia. Można jej używać wszędzie czy to w gospodarstwie podając ją zwierzętom, podlewając uprawy, czyszcząc zbiorniki wodne czy też w domu do kwiatów itp.

Jak uzyskać żywą wodę?

Żywej wody nie wolno kupić w sklepie. Taka woda po zastosowaniu Technologii Żywej Wody swoje właściwości utrzymuje przez około trzy tygodnie. Po tym czasie liczba orto-klastrów maleje i woda traci na jakości. Uzyskać taką wodę jest bardzo łatwo, ale pod warunkiem, że skorzysta się przy tym ze specjalnej aparatury. Nie są to jednak zajmujące pół piwnicy maszyny. Chcąc uzyskać najwyższej jakości wodę pitną, wystarczy zainwestować w Aktywny Kubek lub Aktywną Podstawkę wynalezione przez firmę Harmony H2O.

Pijąc wodę ciężką, znajdujący się w niej kamień pozostaje na nerkach, a zwarte w niej toksyny ciążą na wątrobie. Przy zastosowaniu Technologii Żywej Wody kamień jest rozpuszczany i wydalany z organizmu, a toksyny usunięte. Poprawia się też smak wody, który będzie miękki i aksamitny. Z kolei pH i redox dopasowują się do poziomu organizmu.

Trudno nie być przekonanym, że każdy, kto spróbował wody żywej, nie zrezygnuje z Technologii Żywej Wody i będzie regularnie raczył się tą zdrowotną cieczą. Poprawiać stan wodny gospodarki organizmu najlepiej poprzez dostarczenie wody żywej z zewnątrz. Wymiana wody w organizmie trwa około dziewięciu dni, co nie oznacza, że po tym czasie z wody żywej należy zrezygnować. Nic z tych rzeczy. Taką praktykę należy kontynuować, a organizm zyska na tym zdrowotnie. Wystarczy przy tym korzystać z Aktywnego Kubka lub Aktywnej Podstawki. Są nawet i tacy, którzy wsadzają ją do kieszeni spodni, co również jest korzystne, ponieważ oddziałuje ona na wodę w organizmie.

2 thoughts on “Kubek i podstawka w Technologii Żywej Wody — czym są i jak działają?”

  1. Moglibyście zrobić jakiś test porównawczy dostępnych na rynku strukturyzatorów? Mam zarówno kubek jak i MIM-2 który wytwarza aktywne pole magnetyczne i ma zasilanie, ciekawi mnie jak wypadają w bardziej dokładnych testach. 🙂 Najważniejsze, że ta metoda działa!

    1. Stosuje Pan kubek??? Mi właśnie przyszła przesyłka,, jestem bardzo ciekawa rezultatów. Czy może Pan więcej napisać od siebie jak u Pana z tymi magicznymi przedmiotami się sprawdza.?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *