Moc prezentów z e-lekcji

[REKLAMA]

Wywiad z Panią Helenką z Rzeszowa, która otrzymała telewizor. Ty też możesz, dowiedz się jak!

Pani Helenka urodzona i mieszkająca w Rzeszowie. Zawodowo Pani księgowa, prywatnie miłośniczka gotowania.

Podczas e-lekcji z zakresu zdrowego gotowania i zdrowego przyrządzania potraw, za niesamowite zaangażowanie, entuzjazm oraz godny podziwu przykład otrzymała nagrodę wyróżnienia, telewizor 50 calowy.

Podczas wręczania nagrody przeprowadziliśmy z przemiłą gospodynią wywiad, którym chcieliśmy się z Wami podzielić!

REDAKTOR : Pani Heleno, przede wszystkim chcieliśmy podziękować za tak gorące przyjęcie nas i ugoszczenie regionalnymi smakołykami, zdradzi nam Pani co to za przysmaki?

PANI HELENKA : To co Państwo jedzą to piernik z konfiturą różaną i sosem korzennym, aby podkreślić smak piernika i nie był on suchy. To regionalna receptura, którą można skosztować również w tutejszych kawiarniach. Zamiłowanie do gotowania wyniosłam z domu i nie ukrywam, że zdobyłam nim serce mojego wiernego małżonka Stanisława. Odkąd skosztował mojej kuchni nie mógł już beze mnie żyć!

REDAKTOR : Cudownie, sprawiło się zatem staropolskie powiedzenie “Przez żołądek do serca”. Proszę nam powiedzieć czemu się Pani zdecydowała na naszą e-lekcję o tematyce zdrowego odżywiania?

PANI HELENKA : Od kilku lat pracuję na pół etatu i pozostały czas wolny chcę spędzać na poszerzaniu swojej wiedzy. Temat zdrowego gotowania od kilku lat jest w naszym w domu bardzo bliski i odkryłam, że internet jest wielką bazą wiedzy na ten temat. Kiedy zobaczyłam Wasze darmowe e-lekcje to nie zastanawiałam się 2 razy i zapisałam na najbliższy termin!

REDAKTOR : Czy sam zapis na e-lekcję sprawił Pani trudności?

PANI HELENKA : Absolutnie nie, https://odbierz-prezent.pll to bezpieczna strona. Wiem od moich znajomych, że wiele osób nie chce udostępniać swoich danych, jak numer telefonu. Ogólnie nie ufają internetowi, jednak trzeba wiedzieć że dane o jakie prosi wasz serwis internetowy są kompletnie bezpieczne.

REDAKTOR : Bardzo cieszymy się z Pani wysokiej świadomości, jest dokładnie jak Pani mówi. A jak Pani ocenia przeprowadzenie i nabytą wiedzę podczas e-lekcji?

PANI HELENKA : Szczerze to bardzo mi się podobało. Nigdzie nie musiałam iść i mogłam obejrzeć całą prezentację na komputerze w mojej kuchni. Pan Witold, prowadzący, był bardzo sympatyczny i profesjonalny. Co do wiedzy to dowiedziałam się rzeczy, z których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, np. Jakie produkty stopniowo niszczą nasz organizm, jak również jakich przypraw używać aby zniwelować poziom szkodliwości. Przedstawione badania otworzyły mi oczy i teraz wiem jak zastąpić te produkty w codziennym jedzeniu.

REDAKTOR : Nie będziemy wnikać, aby nie zdradzać szczegółów, pozwolimy innym odkryć je podczas e-lekcji. Proszę nam natomiast powiedzieć jak to się stało, że wygrała Pani telewizor?!

PANI HELENKA : Byłam dociekliwa, zadawałam pytania, uczestniczyłam w dyskusjach jakie się pojawiły podczas lekcji. Każdy dostał prezent podczas prezentacji, co mi się bardzo podobało, na koniec Pan Witold podziękował wszystkim i później zadzwonił do mnie, pogratulował wiedzy i podziękował za uczestnictwo, mówiąc że taki entuzjazm powinien być nagrodzony i czy nagroda telewizora będzie wystarczająca? Oczywiście się bardzo ucieszyłam i powiedziałam że jak najbardziej! Na początku nie wierzyłam, a tu Państwo goszczą w moich skromnych progach. Czuję się zaszczycona!

REDAKTOR : Bardzo nas to cieszy i rozmawiając z Panią nigdy byśmy nie powiedzieli, że jest Pani księgową, rozpiera Panią energia!

PANI HELENKA : Księgową jestem z zamiłowania od 33 lat, kocham tą pracę i jestem bardzo dokładna. Natomiast nie wierzę w stereotypy i księgowa nie musi być nudną osobą, tak jak każdy inny rozwija swoje pasje!

REDAKTOR : Bardzo nam miło. Na zakończenie proszę nam zdradzić czy poleciłaby Pani uczestnictwo w naszych e-lekcjach? Albo już Pani to zrobiła?

PANI HELENKA : Oczywiście, że poleciłabym. Sama uczestniczyłam w innych na temat zanieczyszczenia wody i powietrza, moim zdaniem były bardzo ciekawe. Raz z moją koleżanką, nie wierzyła w te internety a teraz wiem że sama się zapisała właśnie na szkolenie ze zdrowego gotowania i przyrządzania potraw!

REDAKTOR : Bardzo się cieszymy! Dziękujemy za przemiłą gościnę i rozmowę Pani Heleno.

PANI HELENKA : Proszę mi mówić Helenka, tak na mnie mówią znajomi i najbardziej lubię. Również dziękuję i zapraszam ponownie!

https://odbierz-prezent.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *