Jak suplementy diety odżywiają komórki organizmu?

[REKLAMA]

Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że jakość spożywanych pokarmów ma ogromne znaczenie dla stanu naszego zdrowia. Niestety, nie jest również tajemnicą, że większość produktów spożywczych jest dziś bardzo słabej jakości. Nie tylko nie odżywiają one komórek naszego organizmu niezbędnymi minerałami, pierwiastkami i witaminami, ale im szkodzą i zanieczyszczają układ toksynami czy patogenami. Stąd kluczowe dla dobrego zdrowia jest wspomaganie się suplementami diety.

Dlaczego warto zażywać suplementy diety?

W pierwszej kolejności musimy odnieść się do tego, dlaczego suplementy diety w ogóle są niezbędne dla naszego organizmu. Otóż nie zapominajmy, że produkty spożywcze, jakie znajdziemy dziś na sklepowych półkach, mają się nijak względem jakości do tych, które sprzedawano 10 czy 20 lat temu. Wprawdzie na rynku dostępna jest żywność ekologiczna, ale nadal jest ona mało popularna, głównie ze względu na wysoką cenę.

Tymczasem słabej jakości pokarmy zanieczyszczają nasz organizm toksynami, pasożytami oraz metalami ciężkimi. Skutkiem tego jest obumieranie naszych komórek macierzystych. Jest to o tyle istotne, że te komórki są niejako materiałem naprawczym naszego organizmu i mogą przekształcić się w komórki dowolnych tkanek tworzących organy (m.in. mózg, sercem płuca, nerki, wątroba, narządy płciowe).

Niestety, wraz z wiekiem liczba komórek macierzystych w organizmie spada, co sprzyja zachorowalności na różne choroby. Na pewno nie pomaga zła dieta. Stąd suplementy diety są niezbędne. Oczyszczają one organizm i wpływają korzystnie na jakość komórek macierzystych, dostarczając im niezbędne minerały oraz pierwiastki. Oczywiście te wartości odżywcze przenikają do komórek tylko wówczas, kiedy zainwestujemy w naprawdę dobre, renomowane suplementy diety, które muszą bazować na w 100% naturalnych składnikach, bez skutków ubocznych.

Z czego składa się naturalny suplement diety?

Jako że na rynku jest mnóstwo różnych suplementów diety, należy wybierać tylko te najlepsze, składające się z najbardziej efektywnych składników (np. białko liofilizowane, oryginalna formuła NucleiClavem, ekstrakt z ulg morskich, polifenole jabłkowe, ekstrakt z dendrobium, kolagen morski, skwalen, olej z ogórecznika, olej z wiesiołka, olej z avocado, aloes, likopen). Dobry, cieszący się coraz większą popularnością suplement diety zawierający w sobie te składniki, opisuje film https://www.youtube.com/watch?v=7Kjn7mPszuY.

Dzięki temu w optymalny sposób odżywiamy swój organizm i jego komórki macierzyste. Obok tego zostaje on oczyszczony ze szkodliwych toksyn i chroniony przed rodnikami. Jednocześnie taki suplement diety stanowi także ochronę przed negatywnymi wpływami zniszczonego środowiska naturalnego i niezdrowego stylu życia. Stąd trudno oprzeć się wrażeniu, że jest bezcenny dla każdego organizmu bez wyjątku. Zwłaszcza że kolejną korzyścią terapii takim suplementem jest profilaktyka w zakresie leczenia chorób cywilizacyjnych, w tym również nowotworów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *