Okulary – dobry pomysł na świąteczny prezent

[REKLAMA]

Święta za pasem. Oznacza to nie tylko czas spędzony w rodzinnym gronie, ale również wybór odpowiednich prezentów. Jaki prezent jest idealny? Z pewnością taki, który nie tylko zaskoczy osobę obdarowaną, ale również będzie podarunkiem przydatnym. Bowiem mimo wszystko, najbardziej doceniamy prezenty praktyczne. Co więc można zaproponować?

W trosce o najbliższych

Każdy z nas chciałby podarować swoim najbliższym to co najważniejsze, czyli zdrowie. Niestety, nie można tego zrobić… Czy jednak aby na pewno? Czy nie ma możliwości, aby chociaż po części nasz prezent mógł sprawić, że kochane osoby będą długo w doskonałej formie? Okazuje się, że jest taka możliwość. Pod warunkiem, że zdecydujesz się na okulary na prezent. Prawda jest bowiem taka, że na palcach jednej reki można policzyć osoby, które nie mają najmniejszych problemów ze wzrokiem. Czy to okulary do codziennego użytku, czy tylko do komputera lub czytania a może do jazdy samochodem – taki prezent możesz właśnie zrealizować. Pewnie teraz zastanawiasz się w jaki sposób można podarować okulary na prezent, aby osoba obdarowana miała niespodziankę, już wyjaśniamy. Oczywiste jest, że nie kupuje się nic w ciemno – dlatego absolutnie nie polecamy samowolnego doboru okularów dla kogoś innego. Ten dylemat rozwiązano w prosty sposób – z okazji zbliżających się świat można zakupić bon podarunkowy na zakup okularów. W ramach świątecznego zestawu otrzymacie jednak o wiele więcej.

 

Okulary – elegancki prezent również na święta.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobór okularów wymaga konsultacji z okulistą, z optykiem. Dlatego też, w specjalnej przedświątecznej promocji, która trwa do 24 grudnia 2017 roku, można nabyć voucher na prezent w postaci bonu na okulary – korekcyjne lub przeciwsłoneczne, wraz z pakietem usług dodatkowych, w skład których wchodzi ubezpieczenie okularów, bezpłatna konsultacja ze specjalistą czy serwis pozagwarancyjny – gdy tylko założymy kartę stałego klienta. Ważna informacja jest taka, że chcąc podarować waszym bliskim jak najwięcej radości, tylko do Wigilii wartość podarunku jest podwajana. Krótko mówiąc, kupując bon podarunkowy o wartości 200 zł, tak naprawdę podarujemy najbliższym prezent o wartości 400 zł. Jednak myli się ten, kto uważa, że to mało świąteczny podarunek. W oferowanych pakietach świątecznych, oprócz wspomnianego bonu na okulary o dowolnej wartości, kompletu dodatkowych usług, czeka także prawdziwie bożonarodzeniowy akcent – mianowicie ręcznie malowana bombka choinkowa, która doskonale uzupełni ten zestaw prezentowy. Elegancko zapakowany voucher z tyloma dodatkowymi prezentami z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę.

 

Nie zwlekaj

Mimo że bon podarunkowy wykorzystany może być dopiero od 1 stycznia 2018 roku, to jednak warto się pośpieszyć z zakupem takiego prezentu. Z jakiego powodu? Ponieważ bon podarunkowy jest opcja ograniczoną – najlepszym rozwiązaniem więc będzie wizyta w najbliższym sklepie salonu Mozart Optyk i sprawienie bliskiej osobie najcenniejszego prezentu – lepszego wzroku, który pozwoli dostrzec jaką wspaniała osobę ma przy swoim boku.

 

Więcej informacji: http://mozartoptyk.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *