Bonusy i promocje bukmacherskie 2020. Jak znaleźć najlepsze?

[REKLAMA]

Jakie bonusy przygotowali bukmacherzy w 2020? By się tego dowiedzieć, sprawdź aktualne promocje bukmacherskie.

  1. Promocje bukmacherskie – jakie znajdziemy?

  2. Jak szukać bonusów bukmacherskich?

Po wprowadzeniu tak zwanej ustawy hazardowej wielu graczy zastanawiało się, czy polski rynek zakładów bukmacherskich nadal będzie tak różnorodny, jak przed zmianami w prawie. Szybko okazało się jednak, że wiele firm spełniło wymogi stawiane przez Ministerstwo Finansów i uzyskało licencję niezbędną do prowadzenia działalności. Dziś rynek zakładów wzajemnych jest naprawdę rozwinięty i bez trudu znajdziemy bukmachera, który zaproponuje nam korzystną ofertę. Przy podejmowaniu decyzji warto kierować się przede wszystkim tym, co możemy zyskać wybierając konkretną firmę – między innymi bonusami bukmacherskimi.

Promocje bukmacherskie – jakie znajdziemy?

Działający na polskim rynku legalni bukmacherzy oferują różne typy promocji. Zazwyczaj przyjmują one formę któregoś z trzech bonusów. Najpopularniejszym wśród graczy jest bonus bez depozytu. Jego charakterystyczną cechą jest to, że nie musimy wpłacać na konto bukmacherskie własnych środków, dzięki czemu pierwszy zakład możemy obstawić nie ryzykując straty pieniędzy.

Nieco podobny jest bonus w formie cashbacku. Ten jednak różni się od poprzedniego typu tym, że gracz wpłaca pieniądze na swój depozyt, a środki mogą mu zostać zwrócone po zakończeniu pierwszego zakładu. Zazwyczaj jest to możliwe jedynie wtedy, gdy zakład jest przegrany.

Inną formą bonusów bukmacherskich są bonusy z depozytem. W tym przypadku musimy przelać pieniądze na konto u bukmachera, a bonus zostanie doliczony do dostępnych dla nas środków i w razie wygranej będziemy mogli bez problemu go wypłacić.

Jak szukać bonusów bukmacherskich?

Promocje i bonus bukmacherskie 2020 są bardzo różnorodne. Niektóre z nich są stosunkowo niskie i wynoszą około 20 złotych, ale coraz więcej firm oferuje swoim klientom naprawdę atrakcyjne warunki. Mowa tu między innymi o bonusach polegających na przekazaniu graczowi 100 procent wpłaconej kwoty, o ile ta nie przekracza 1000 złotych.

Jak jednak wśród tak różnorodnych bonusów znaleźć ten, który będzie dla nas najbardziej odpowiedni? Nie jest to łatwe zadanie i w normalnych warunkach wymagałoby przejrzenia stron co najmniej kilkunastu bukmacherów. Warto więc skorzystać z tematycznych stron, których autorzy trzymają rękę na pulsie i na bieżąco śledzą wszystkie zmiany. By przekonać się, który z buków ma aktualnie najlepszą ofertę, zobacz nowe bonusy bukmacherskie na stronie meczyki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *