Dystrybutor do wody i regularne dostawy wody źródlanej

[REKLAMA]

Bez wody człowiek może przeżyć zaledwie kilka dni. Jest niezbędna dla zachowania procesów życiowych. Jej niedobory powodują problemy ze zdrowiem, a znaczne odwodnienie prowadzi do śmierci. Warto zapewnić sobie i osobom z otoczenia prosty oraz szybki dostęp do wody w postaci dystrybutora.

Woda – źródło zdrowia

 

Woda jest związkiem chemicznym, bez którego organizm człowieka nie jest w stanie funkcjonować. Każdego dnia tracimy ją wraz z moczem i potem, a komórki nie mają zdolności do jej przechowywania, dlatego musi być regularnie uzupełniana. Stanowi składnik naszych mięśni, kości, krwi i komórek mózgowych. Zapewnia zdrowy i młody wygląd skóry, poprawia zdolność koncentracji oraz w bezpośredni sposób wpływa na samopoczucie. Pełni istotną rolę w dostarczaniu tlenu i substancji odżywczych do wszystkich komórek ciała. Pomaga zachować sprawne stawy i chroni oczy poprzez ich nawilżanie. Eliminuje uboczne produkty przemiany materii oraz toksyny. Podnosi skuteczność układu odpornościowego.

 

Jaka jest najlepsza woda do picia?

 

Wody mineralne uchodzą za zdrowe i tak jest faktycznie, ale należy zwrócić uwagę, że wody wysokozmineralizowane nie powinny być wypijane w dużych ilościach. Aby zaspokoić dzienne zapotrzebowanie organizmu na wodę, należy sięgać po wody niskozmineralizowane. Najlepsze są wody źródlane, które mogą służyć również do przygotowywania kawy czy herbaty lub przyrządzania posiłków. Woda o niskiej zawartości soli mineralnych nie powoduje bowiem dostarczenia zbyt dużej ilości soli, które są potrzebne organizmowi, ale w nadmiarze mogą wywoływać negatywne skutki.

 

Dystrybutor do wody dostosowany do potrzeb biura

 

Przepisy BHP zobowiązują pracodawców do dostarczania wody pitnej swoim pracownikom. Dotyczy to tak samo pracowników wykonujących prace fizyczne, jak i siedzących za biurkiem. Najprostszym rozwiązaniem zapewniającym stały dostęp do czystej wody jest dystrybutor. Dystrybutory rozstawione w różnych częściach biura lub  na fabrycznych halach są już standardem. Pracodawca nie musi kupować dystrybutorów – może je wynająć i równocześnie zamówić regularne dostawy wody dostosowane do potrzeb firmy. Zróżnicowane pakiety można znaleźć na stronie https://getfresh.pl/oferta/zestaw-woda-dystrybutor. Dostawcy oferują różne rodzaje dystrybutorów, dzięki czemu można je z łatwością wkomponować w każdą przestrzeń. Idealnym rozwiązaniem jest dystrybutor z funkcją podgrzewania wody.

 

Dystrybutor do wody na użytek domowy

 

Dystrybutory do wody w firmach to klasyka, ale wodę domu kupuje się najczęściej butelkowaną i pakowaną w zgrzewki. Braki uzupełnia się, dokupując po 1-2 butelki. Jednak wymaga to nieustannego pilnowania, aby wody nie zabrakło i wiąże się z koniecznością wyjścia do sklepu. Nowoczesnym i komfortowym rozwiązaniem jest dystrybutor wody dostarczany razem z wodą. Estetyczny design współczesnych dystrybutorów pozwala dopasować się je do wystroju kuchni lub salonu, a dostawca przywozi wodę raz w miesiącu w ustalony dzień, więc o jej uzupełnianiu nie trzeba na co dzień pamiętać.

1 thoughts on “Dystrybutor do wody i regularne dostawy wody źródlanej”

  1. Idziesz do sklepu, patrzysz na półkę i zastanawiasz się, którą wodę wybrać. Nie lada wyzwanie stoi przed konsumentami. Na rynku jest kilkudziesięciu producentów wód źródlanych i mineralnych. Jedni mniej znani, a drudzy wpychający się w każdy bilbord czy reklamę telewizyjną. Jaką wodę powinniśmy pić? Czy ufać „instytutom” gwarantującym jakość danej wody, czy może kierować się sloganami typu „krystalicznie czyste źródła bijące w samym sercu polskich gór” ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *