Jak suplementy diety wpływają na nasze zdrowie?

[REKLAMA]

Polski rynek suplementów jest jednym z największych w Europie i na świecie. Każdego roku wielu z nas wydaje naprawdę duże pieniądze na takie preparaty. Niestety, nie zawsze są to suplementy diety wysokiej jakości. Wręcz przeciwnie – zdarza się, że ich jakość jest wątpliwa. Na szczęście są na rynku suplementy diety, które faktycznie zawierają w sobie wiele substancji odżywczych.

Żywność funkcjonalna a suplement diety

W pierwszej kolejności należy zauważyć, że z uwagi na przepisy Unii Europejskiej, w suplemencie substancji aktywnych czynnych może być tylko do 35 proc. Resztę stanowią wypełniacze. Niestety, jeżeli dodamy do tego trawienie składników przez kwasy żołądkowe oraz enzymy trawienne, w praktyce z każdego suplementu do naszego organizmu trafia tylko kilka procent tego, co spożyliśmy.

Jednak światowy rynek jest pod tym względem bardzo zróżnicowany. Są suplementy diety, które w Europie – ze względu na przepisy – są traktowane jako żywność funkcjonalna. Takim środkiem jest Purtier Placenta. To preparat, który zawiera w sobie aż przeszło 80 proc. substancji aktywnych. Jest to o tyle istotne, że nawet leki mają ich ponad 70 proc. Różnicę widać już na pierwszy rzut oka. Natomiast nie da się ukryć, że im więcej substancji aktywnych w preparacie, tym jest on skuteczniejszy. Mniej jest w nim bowiem substancji uzupełniających, które w żaden sposób nie są nam potrzebne i przydatne, a tylko wydalamy je z organizmu.

Leczenie na poziomie komórek macierzystych

Przede wszystkim preparat, który jest bardzo szeroko omówiony w filmie pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=JCnYTtNsz4I, zwiększa liczbę komórek macierzystych, które są podstawą dobrego stanu naszego zdrowia. Możemy je rozumieć jako materiał naprawczy. Komórki macierzyste, których ubywa wraz z wiekiem, potrafią przekształcić się w komórki dowolnych organów naszego układu w tym tych najważniejszych, a więc na przykład mózgu, serca, płuc, nerek, wątroby, narządów płciowych itp.

Sęk w tym, aby nasze komórki były właściwie odżywiane. Niestety, w związku z tym, że większość z nas odżywia się niezbyt zdrowo, komórki nie otrzymują wszystkich minerałów i pierwiastków, które są im do tego niezbędne. Duży wpływ na to ma również przetworzona żywność. Dobrym przykładem jest tutaj mięso, które kupujemy w marketach. Nie dość, że jest ono na sterydach, zwierzęta są też karmione paszami, w których znajdują się nawozy i inne szkodliwe środki.

Nowoczesny preparat jako kapsułka oczyszczania

Jako że spożywana żywność jest dziś naprawdę słabej jakości, nic dziwnego, że wraz z nią do naszego organizmu trafia mnóstwo szkodliwych toksyn. Sprzyjają one zachorowaniom na choroby cywilizacyjne, w tym również plagę naszych czasów, jaką niewątpliwie są nowotwory. Wiele osób walczących z chorobą czuje, że po postawieniu diagnozy ich życie radykalnie się zmienia, również na płaszczyźnie psychiki. Są oni rozczarowani, gdyż często nie otrzymują wsparcia, jakiego oczekiwali. Jako że warto zapobiegać niż leczyć, jest sposób, aby temu zaradzić. Nie czekaj i napisz na adres…, a uzyskasz odpowiedź, jak zacząć suplementować najprawdopodobniej najsilniejszy, najlepszy tego typu preparat na rynku.

Rekomendowany preparat jest bezcenny również dlatego, ponieważ działa jako kapsułka oczyszczająca (https://www.youtube.com/watch?v=jWjDc-SS2Rg). Dzięki niej szybciej i skuteczniej usuwamy z naszego organizmu szkodliwe substancje, w zamian dostarczając do komórek macierzystych potrzebne im pierwiastki oraz minerały.

Efekt jest taki, że ten suplement diety, który w Europie, w tym w Polsce będzie traktowany jako żywność funkcjonalna, pozwala usunąć z organizmu szkodliwe substancje i „żywić” komórki niezbędnymi minerałami. Pozwala to zachować nasz organizm w dobrej kondycji. Dodatkowo taka kuracja to swego rodzaju profilaktyka. Dzięki temu utrzymujemy organizm w dobrym zdrowiu oraz zapobiegamy zachorowalności na groźne choroby. Co więcej, pomaga on nawet leczyć towarzyszące nam choroby, np. cukrzyca, nowotwory, choroby nerek, serca, Alzheimer i wiele innych. Oprócz tego preparat działa odmładzająco. Cofa on wiek komórek o od 3 do 5 lat.

W praktyce jedna kapsułka mocno podnosi naszą odporność immunologiczną. Nie tylko działa detoksykująco, ale też naprawia narządy i organy, obniża cholesterol, cukier i ciśnienie, a także działa ochronnie i regeneracyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *