Legalni bukmacherzy w teorii i w praktyce

[REKLAMA]

Legalni bukmacherzy pierwotnie kojarzyli się graczom z ograniczeniami – w końcu nowa ustawa hazardowa doprowadziła do odejścia zagranicznych operatorów z polskiego rynku, a pozostali tylko ci, którzy otrzymali akceptację Ministerstwa Finansów. Wielu obstawiających nie było zadowolonych z takiego rozwiązania. Odłóżmy jednak emocje na bok i bliżej przyjrzyjmy się legalnym bukmacherom, aby odpowiedzieć sobie na pytanie: czy rzeczywiście gra u licencjonowanych operatorów to zło konieczne?

Legalni bukmacherzy – skorzystaj z wiedzy ekspertów w dziedzinie sportu i bukmacherki z portalu Zagranie.com, dowiedz się więcej na temat legalnych firm bukmacherskich!

Legalni bukmacherzy w teorii

Nowelizacja ustawy o grach hazardowych była konsekwencją stale wzrastającej szarej strefy w Polsce. Zyski pochodzące z zakładów bukmacherskich w dużej mierze były wyprowadzane poza granice naszego kraju, co oczywiście było zjawiskiem niekorzystnym. Pozostawienie na rynku wyłącznie legalnych bukmacherów miało być lekiem na całe zło. Jak jest rzeczywiście?

 

Legalni bukmacherzy w praktyce

Po pierwsze, legalni bukmacherzy dają graczom poczucie bezpieczeństwa. Szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Przede wszystkim klienci mogą mieć pewność, że ich dane osobowe, którymi dzielą się podczas rejestracji, są w dobrych rękach i nie dostaną się w niepowołane. Ponadto wszelkim transakcjom, które jak wiadomo w zakładach bukmacherskich są codziennością, pośredniczą sprawdzone, godne zaufania systemy.

Po drugie, gracze obstawiając u legalnych bukmacherów nie muszą obawiać się o żadne konsekwencje, a jak wiadomo, kary pieniężne, jakie nakładane są na uczestników zakładów organizowanych przez operatorów bez licencji, są naprawdę wysokie.

Po trzecie, dla legalnych bukmacherów w Polsce priorytetem jest polski klient i jego potrzeby, natomiast dla zagranicznych firm, które kiedyś oferowały swoje usługi w naszym kraju, polski rynek był jednym z wielu, na którym działały. Przekładało się to na braki w ofercie, na przykład trudno było o popularny w Polsce żużel.

Po czwarte, legalni bukmacherzy robią wszystko, aby zrekompensować niepocieszonym graczom „stratę”. Oferują więc szereg promocji, za sprawą których można grać bez tak nielubianego podatku od stawki.

Po piąte, legalni bukmacherzy śledzą zagraniczne trendy w bukmacherce i przekładają je na polską rzeczywistość. Przykładem może być oferta LV BET i handicap azjatycki, który za granicą jest popularny, a w Polsce wciąż stanowi nowość.

Warto mieć na uwadze zalety legalnych bukmacherów, ale jednocześnie nie można dać się ponieść grze i trzeba pamiętać, że zakłady wzajemne powinny być traktowane wyłącznie jako rozrywka i skierowane są do osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *