Najpopularniejsze estetyczne zabiegi urologiczne

[REKLAMA]

Nie tylko kobiety decydują się na zabiegi estetyczne. Co cieszy, widać rosnący trend zainteresowania takimi zabiegami wśród mężczyzn. Pośród nich są także te zabiegi, które mają bezpośredni związek z atrybutem ich męskości. Sprawdzamy, jakie są najpopularniejsze zabiegi urologiczne, a więc powiększanie penisa, obrzezanie i wydłużenie wędzidełka.

Powiększanie penisa nie tylko kwasem

Każdy mężczyzna chciałby mieć jak największą męskość. Jeżeli rozmiar penisa nie jest satysfakcjonujący, jest kilka technik, którymi można go powiększyć. Obecnie możemy przy tym skorzystać z zabiegów ze wstrzyknięciem różnych wypełniaczy bazujących na kwasie hialuronowym. Jednak oprócz niego są też inne możliwości. Zwłaszcza w ostatnim czasie mniej inwazyjną, a przy tym skuteczną metodą powiększania penisa jest zwiększenie jego objętości o własne komórki tłuszczowe.

Jak informują eksperci w tym obszarze z gabinetu medycyny https://urologia-estetyczna.pl, taki zabieg pozwala zwiększyć obwód członka nawet o 4 cm, z kolei jego długość – o 1 cm. Jeżeli komuś wydaje się, że jest to wynik mało imponujący, przypomnijmy tylko, że podczas współżycia ważniejsza od długości jest grubość.

Wraz z komórkami tłuszczowymi do członka przenoszone są też komórki macierzyste. Dzięki temu część z nich utrzymuje się tam na zawsze. Zadowalający efekt zwykle utrzymuje się po pierwszym zabiegu przez ok. 2 lata. Oczywiście można zdecydować się na kolejny i zwykle ostatni. Rzadko który mężczyzna decyduje się na trzeci i kolejny zabieg powiększania członka.

Komu i kiedy obrzezanie?

Innym popularnym zabiegiem jest obrzezanie, zalecane w przypadku stulejki, a więc zwężenia napletka utworzonego przez pierścień tkankowy, co w konsekwencji uniemożliwia zsuwanie napletka z żołędzi prącia. Wyróżniamy tutaj stulejkę wrodzoną oraz nabytą. Może ona być całkowita lub tylko częściowa.

Zabieg obrzezania jest zalecany nie tylko z uwagi na względy estetyczne. Oprócz tego stulejka może powodować zaburzenia w oddawaniu moczu i uniemożliwiać współżycie. W lżejszych przypadkach podczas stosunku mężczyzna odczuwa ból. Zdarza się także naderwanie skóry.

Czym jest krótkie wędzidełko?

Jeszcze innym zabiegiem jest wydłużenie wędzidełka, które łączy żołądź i napletek. Jeżeli nie jest to możliwe, mężczyzna będzie odczuwać ból i dyskomfort podczas stosunku. Zdarza się nawet jego naderwanie lub zerwanie, co skończy się silnym bólem i krwawieniem.

Zabieg polega na rozcięciu wędzidełka laserem CO2, co skraca czas zabiegu i zmniejsza ryzyko krwawienia. Cały zabieg trwa zaledwie około 20 minut i często nie wymaga nawet na zakończenie nałożenia szwów.

Oczywiście nie są to wszystkie estetyczne zabiegi urologiczne, na jakie mogą sobie pozwolić mężczyźni, aby czuć się lepiej psychicznie i fizycznie, zwłaszcza podczas stosunku. Oczywiście najważniejsze, aby wykonywać je w rekomendowanych, dobrych gabinetach medycyny estetycznej specjalizujących się również w zabiegach urologicznych. Dobrym przykładem takiego podmiotu jest gabinet https://urologia-estetyczna.waw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *