Najważniejsze zagadnienia dotyczące Dental Travel

[REKLAMA]

Dental Travel to doskonała usługa, która umożliwia w krótkim czasie, najczęściej w okresie tygodnia lub dwóch tygodni, na wykonanie różnych zabiegów dentystycznych, między innymi dowolnej liczby implantów lub koron zębowych- zarówno w atrakcyjnej cenie jak i w doskonałej jakości. Leczenie wykonywane jest przez najlepszych dentystów w kraju. Wszystko odbywa się w profesjonalnej przychodni dentystycznej.

City Park Hotel & Residence

Oferta typu Dental Travel proponowana jest dla osób, które cenią komfort oraz wygodę. Miejsce pobytu spełnia wysokie standardy. Klienci mogą zatrzymać się między innymi w pięciogwiazdkowym hotelu w Poznaniu, znajdującym się w niewielkiej odległości od kliniki prowadzącej zabiegi, czyli – CANDEO Clinic. Obiekt posiada do dyspozycji gości przede wszystkim strefę wypoczynkową Wellness SPA, w której można zregenerować siły fizyczne i psychiczne. Oprócz rewelacyjnych zabiegów w części SPA dostępna jest również wyjątkowa obsługa, proponująca doradztwo w kwestiach odchudzania, odżywiania, czy też zajmująca się makijażem i obcinaniem włosów oraz zabiegami leczniczymi.

Pokoje hotelowe są przestronne. Można skorzystać z apartamentów z balkonem z którego rozpościera się widok na miasto. Ośrodek posiada prywatny parking dla gości, a także bezprzewodowy internet. Na terenie obiektu można skorzystać również z restauracji, która serwuje specjały kuchni śródziemnomorskiej, a także jedzenie znane i lubiane. Na specjalne życzenie gości, kucharze mogą przygotować unikalne menu dostosowane do wymagań klienta.

Szczegóły na temat oferty Dental Travel

Dental Travel to możliwość spędzenia dentystycznych wakacji, to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Nie tylko wyjeżdżamy w ciekawe miejsce, ale jednocześnie mamy możliwość poprawić stan naszego uzębienia. Co szczególnie ważne dla wielu klientów- organizator leczenia może się zająć wszystkimi szczegółami związanymi z podróżą. Może między innymi zarezerwować lot, poszukać zakwaterowania, a także zadbać o transport z lotniska do hotelu. Oczywiście wszystko od bywa się w sposób bezpieczny. Nad transportem czuwa wynajęta specjalnie na tę okazję korporacja taksówkarska. Dodatkowo każdy z gości objęty jest opieką konsultanta, który pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.

Usługi dentystyczne

Usługi dentystyczne oferowane w klinice CANDEO Clinic dotyczą między innymi stomatologii estetycznej, dziecięcej, implantów, protez dentystycznych oraz wstawiania koron i mostów. Lekarze prowadzą również złożone leczenie kanałowe. Techniki wykorzystywane w gabinetach dentystycznych należą do najnowszych na rynku. Specjaliści stale podnoszą swoje umiejętności, a także inwestują w sprzęt, po to, żeby przeprowadzane leczenie było bardziej skuteczne, a mniej bolesne. Jakość usług dopasowywana jest do wymagań indywidualnych klienta, a wszystko po to, aby pacjenci mogli cieszyć się znów pięknym uśmiechem.

Artykuł poleca: CANDEO Clinic – organizator Dental Travel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *