Pieluchomajtki dla dorosłych

[REKLAMA]

Pieluchomajtki to przybory higieniczne, które są przydatne przy średnim lub ciężkim nietrzymaniu moczu. Znajdują one zastosowanie głównie wśród osób leżących, niezdolnych do samodzielnego poruszania się. Mogą być jednak używane także przez osoby dorosłe prowadzące na co dzień aktywne życie. Takie pieluchomajtki pomagają wówczas w walce z przejściowymi problemami zdrowotnymi.

Pieluchomajtki dla osób z nietrzymaniem moczu

Średnie nietrzymanie moczu może dotknąć każdą osobę, niezależnie od wieku. Składa się na to wiele czynników. Na jego wystąpienie może mieć wpływ np. nieprawidłowa dieta, określone leki, ciąża lub infekcje dróg moczowych. Pieluchomajtki pozwalają na zminimalizowanie niemal do zera ryzyka zabrudzenia przez mocz bielizny oraz ubrań. Jednocześnie nie trzeba się obawiać, że zostaną one zauważone przez inne osoby. Dotyczy to sytuacji, w których z takich pieluchomajtek będzie korzystała osoba aktywna, np. wykonująca pracę zawodową. Zwiększa to pewność siebie, która jest bardzo ważna, szczególnie podczas spotkań. Takie pieluchomajtki produkowane są bowiem z materiałów niewidocznych pod ubraniem. Można je zatem bez problemów stosować zamiast klasycznej bielizny.

Pieluchomajtki dla osób leżących

Pieluchomajtki to doskonałe rozwiązanie przy opiece nad niesamodzielnymi już osobami. Dotyczy to zatem osób, które z różnych względów nie podnoszą się z łóżka lub też sprawia im to dużą trudność. Majtki pieluchowe mogą być również stosowane przy urazach związanych z wypadkami. Jest to produkt zapewniający uczucie suchości i czystości przez wiele godzin. Dzięki temu, że pieluchomajtki są przyjazne dla skóry, pozwalają na zachowanie jej zdrowego wyglądu. To bardzo ważne, ponieważ walka ze schorzeniami skóry u osoby leżącej bywa czasochłonna. Ponadto w pieluchomajtkach zaimplementowane zostały wskaźniki wilgoci. Informują one opiekunów o tym, że przyszedł czas na zmianę. W pieluchomajtkach dla osób leżących bardzo istotną kwestią jest to, w jaki sposób można je wymieniać. Ze względu na wygodę, ale także bezpieczeństwo osoby chorej, powinny one mieć możliwość wymiany także w pozycji leżącej. Taką opcję posiadają np. majtki TENA Slip Maxi. Można je z łatwością zapinać i dopasowywać tak, by nic z nich nie wyciekało na zewnątrz, a jednocześnie – by zapewnić komfort osobie, która z nich będzie korzystać.

Pieluchomajtki – koniec problemów z wypróżnianiem się

Pieluchomajtki pozwalają na skuteczne zażegnanie problemów z wypróżnianiem się. Jeśli sami borykamy się z tym problemem, dostajemy wówczas szansę na normalne życie. Gdy jesteśmy natomiast opiekunami osoby po urazie lub obłożnie chorej – zapewniamy sobie i jej komfort przez cały dzień. Wysokiej jakości technologia produkcji pieluchomajtek i zaimplementowane w nich unikalne rozwiązania zapewniają spokój w każdej sytuacji. Przed wyborem konkretnego modelu pieluchomajtek warto zwrócić uwagę na ich cechy dodatkowe. W tej kwestii wyróżniają się m.in. pieluchomatjki TENA, w których wypracowane zostały najlepsze rozwiązania, zapewniające maksymalną wygodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *