Prywatne uczelnie z kierunkiem Kosmetologia w Warszawie

[REKLAMA]

Dziedzina nauki zwana kosmetologią to nauka i zastosowanie zabiegów upiększających: od pielęgnacji włosów po makijaż, manicure/pedicure i masaż. Kosmetologia ma na celu poprawę dobrego samopoczucia oraz utrzymanie estetycznej zdrowej skóry i ciała. Ze względu na duże zainteresowanie współczesnych ludzi ową dziedziną, Warszawa oferuje wiele możliwości studiowania tego kierunku w szkołach wyższych. Którą jednak wybrać? Całą listę uczelni oferujących ten kierunek, znajdziesz tutaj http://www.uczelnie.pl/, a tymczasem zapraszamy na krótką prezentację.

Społeczna Akademia Nauk w Warszawie

Kosmetologia na SAN odbywa się w kursie II stopniowym (licencjat i magister) w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Program studiów został przygotowany zgodnie z wiedzą i doświadczeniem specjalistów z zakresu dermatologów, kosmetologów, farmaceutów, dietetyków i fizjoterapeutów. Realizowane są przedmiotu z dziedzin nauk takich jak medycyna, biologia, farmaceutyka i kultura fizyczna. Uczelnia daje wiele możliwości uczestniczenia w dodatkowych szkoleniach, warsztatach, kursach i pokazach, dając przy tym atrakcyjne zniżki dla studentów SAN.

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Warszawie

Realizuje zagadnienia związane z kosmetologią w formie dziennej i zaocznej, zarówno na studiach I, jak i II stopnia. Studiowanie Kosmetologii na WSP zapewnia zajęcia laboratoryjne i praktyczne z celem przygotowania przyszłych absolwentów do pozyskania odpowiednich umiejętności zawodowych. Teoria jest równie ważna, dlatego przeprowadza się także wykłady, seminaria czy lektoraty, na których studenci przyswajają wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii, dermatologii, chemii kosmetycznej i fizyki. Absolwent I stopnia Kosmetologii uzyskuje dyplom z jednej z następujących specjalności:  SPA & Wellness, Zarządzanie salonem kosmetycznym, Wizaż i kreowanie wizerunku, Kosmetologia stosowana, Produkty kosmetyczne i Podologia.

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Zajęcia są prowadzone w systemach stacjonarnym i niestacjonarnym na studiach I i II stopnia. Absolwent WSiZ w Warszawie zdobywa wiedzę z nauk o zdrowiu, z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej, leczniczej, a także receptury kosmetycznej i środków zapachowych.

Zapraszamy do rekrutacji!

1 thoughts on “Prywatne uczelnie z kierunkiem Kosmetologia w Warszawie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *