Czas o siebie zadbać

[REKLAMA]

Odpowiedni tryb życia to niezbędny element, jeśli chcemy żyć w zdrowiu przez długie lata. Jednak o wiele prościej to powiedzieć, niż wprowadzić w życie. Jesteśmy zabiegani, nie mamy czasu na porządny posiłek w ciągu dnia, o aktywności fizycznej już nie wspominając. Efektem tego jest stale szwankujące zdrowie. Czy da się coś z tym zrobić? Oczywiście – czas po prostu o siebie zadbać.

Skontaktuj się ze specjalistą

Najprostszym sposobem zadbania o siebie będzie wizyta u specjalisty. Jednak chyba wszyscy doskonale wiemy, z czym się to wiąże – miesiące oczekiwania na wizytę u specjalisty sprawiają, że ludzie rezygnują z wizyty, myśląc, że wszystko samo się poprawi. To błędne myślenie, ponieważ zaniedbane stany chorobowe będą się tylko pogłębiać. Rozwiązaniem będzie skorzystanie z prywatnej opieki zdrowotnej. Wiele osób jednak obawia się kosztów . Jednak z drugiej strony – czy zdrowie ma swoją cenę?

Walka o pacjenta

Prywatne kliniki, oferujące porady specjalistów z różnych dziedzin, doskonale wiedzą, jak duża jest konkurencja na rynku. Robią więc wszystko, aby klienta przekonać właśnie do siebie. Stawiają nie tylko na wyspecjalizowaną opiekę medyczną, profesjonalne badania i sprzęt, lecz również wychodzą naprzeciw klientom, jeśli chodzi o możliwość błyskawicznego kontaktu. Można już zapomnieć o niemiłych paniach z recepcji i długim oczekiwaniu na połączenie. Dzięki nowoczesnym technologiom, pacjent czeka na kontakt jedynie… 21 sekund!

Połączenie w mniej niż pół minuty?!

Tak, to możliwe. W tych placówkach, w których postawiono na widget połączenia zwrotnego, czyli coraz bardziej popularny call-back. Wchodząc na stronę danej placówki medycznej, na dole strony widoczna jest niewielka pulsująca słuchawka. To właśnie wspomniany widget call-back. Informuje klienta, że wystarczy pozostawić numer telefonu, aby konsultant odezwał się w ciągu zaledwie 21 sekund. I jest to jak najbardziej prawdziwe.

Dzięki produktom firmy Dzinga, która na rynek wprowadza między innymi widget call-back, nie ma konieczności długiego czekania na połączenie. Oczywiście, w dalszym ciągu można skontaktować się w tradycyjny sposób, czyli przez telefon czy formularz, ale coraz więcej firm decyduje się właśnie na rozwiązania komunikacyjne proponowane przez firmę Dzinga. Widzą bowiem po ilości pacjentów, że zdecydowanie jest to rozwiązanie opłacalne.

1 thoughts on “Czas o siebie zadbać”

  1. Lekarze zazwyczaj zalecają mniej stresu i więcej snu. Wiadomo że sen to najlepsze lekarstwo i najskuteczniejszy kosmetyk, ale warto pamiętać że niektórych chorób nie widać. Trzeba pamiętać o regularnych badaniach i kontroli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *