Czego powinieneś wymagać udając się na zabieg usunięcia zaćmy?

[REKLAMA]

Nasze doświadczenie w branży, a także własne, wieloletnie obserwacje doprowadziły nas do wyznaczenia szeregu standardów, które postanowiliśmy wprowadzić w naszej klinice. Wychodzimy z założenia, że priorytetem każdego człowieka powinno być jego zdrowie, dlatego też dbamy o świadomość i edukację społeczeństwa w zakresie diagnostyki i leczenia zaćmy.

Wybierz doświadczonego lekarza, który przeprowadzi zabieg usunięcia zaćmy

Podjęcie decyzji o lekarzu, który przeprowadzi operację, jest bardzo istotne. Oko jest niezwykle delikatnym narządem, a zmysł wzroku – jednym z najważniejszych! Nie bagatelizuj wyboru specjalisty ze względu na czas trwania zabiegu. Chirurgiczna precyzja jest w tym przypadku na wagę złota!

Zabieg usunięcia zaćmy wykonuje się raz w życiu, dlatego

Wymagaj ponadstandardowej soczewki i profesjonalnej opieki

Dobra soczewka zapewni Ci radość widzenia, a ta najlepsza – radość życia!
Na rynku istnieje cała gama soczewek asferycznych, które gwarantują najwyższą jakość widzenia, wyraźne kolory i dobrą ostrość. Jeśli chcesz mieć wybór, to bierz pod uwagę właśnie takie, asferyczne, czyli soczewki ponadstandardowe. Zabieg usunięcia zaćmy wiąże się z wymagającą rekonwalescencją. Nie możesz pozwolić sobie na dźwiganie, możesz mieć także problem z chwilowymi zawrotami głowy i widocznością. Osoba towarzysząca jest niezbędna, dlatego weź ze sobą kogoś bliskiego, kto pomoże Ci po zabiegu, a także doda otuchy.

My ze swojej strony gwarantujemy że będziesz czuł się najlepiej, jak to możliwe. Nasz kierowca bezpiecznie dostarczy Was do kliniki, a później do hotelu, abyś już kolejnego dnia mógł pojechać na wizytę kontrolną – to bardzo ważne, gdyż umożliwi nam wykrycie ewentualnych nieprawidłowości na czas. To właśnie dlatego powikłania po operacji w OneDayClinic wynoszą zaledwie 0,1%, co daje co najwyżej jeden przypadek powikłań na 1000 operowanych osób. Standardowo współczynnik powikłań w szpitalach oscyluje  na poziomie 2-3%, czyli na 1000 operowanych osób, nawet 30 z nich może mieć komplikacje po zabiegu.

Kontroluj wszelkie wątpliwości

Każdego dnia wozimy nowych pacjentów do kliniki w Ostrawie i wiemy, jak wiele stresu powoduje każda operacja. Dbamy o to, aby każda dolegliwość była skontrolowana przez naszych specjalistów, dlatego jesteśmy dostępni dla naszych pacjentów cały czas. Kontrola pojawia się 24 godziny, a także 14 dni po wykonaniu operacji. Każdy pacjent ma także możliwość kontrolnego badania, niezależnie od tego, jaki czas minął od wykonania u nas zabiegu.

Wybierz świadomie – wybierz OneDayClinic!

W dzisiejszych czasach możemy całkowicie kontrolować to, co dzieje się w naszym życiu. Podpisujemy dziesiątki zgód w każdej instytucji, a to wszystko dlatego, że to nasze zdanie ma być tym ostatnim. Możemy podejmować świadome wybory, wybierać lepsze, skuteczniejsze drogi i realizować siebie. Możemy także podejmować właściwe decyzje w zakresie swojego zdrowia.

W OneDayClinic szanujemy Państwa wybory i dajemy wolność w podejmowaniu decyzji. To do Was należy ostatnie zdanie. To, jaka soczewka zostanie wszczepiona, oraz jaki lekarz będzie Państwa operował. Staramy się jak najbardziej przybliżyć pacjentom wiedzę w zakresie usuwania zaćmy, aby edukacja dotycząca własnego zdrowia była powszechna, a wiedza w tym zakresie – ogólnodostępna.
Aktualnie to właśnie świadomość pacjenta jest naszym nadrzędnym celem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *