Najlepsze pieluchy dla dorosłych – ranking produktów i producentów

[REKLAMA]

Osoby starsze, które przekroczyły już magiczną granicę 60 lat, często borykają się z problemem nietrzymania moczu. Co więcej, tych samych objawów mogą doświadczyć również pacjenci znacznie młodsi, którzy mają za sobą zabiegi urologiczne. By zapewnić im maksymalny komfort, a także w optymalny sposób zadbać o ich higienę, stosuje się więc wyroby chłonne.

Pieluchy dla dorosłych są jednak różnorodne. Cechuje je nie tylko inny rozmiar, ale także dodatkowe funkcjonalności. Wobec tego jakie są najlepsze pieluchy dla dorosłych? Oto ranking producentów i ich produktów!

1. Seni- Seni Super Plus

Jako pierwszy w naszym rankingu znalazł się producent wyrobów chłonnych Seni. Jego produkt, pieluchomajtki Seni Super Plus cieszą się dużą popularnością. Nie powinno to jednak nikogo dziwić. Te pieluchy dla dorosłych zapewniają maksymalną chłonność i wygodę. Są one również w pełni oddychające, więc skutecznie zapobiegają odparzeniom i podrażnieniom skóry okolic intymnych. Seni Super Plus to pieluchy dla dorosłych przeznaczone zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Ich budowa, a także elastyczne ściągacze sprawiają, że dopasowują się on do każdego działa. Pieluchy dla dorosłych od Seni z serii Super Plus zapewniają więc maksymalną świeżość oraz wygodę.

2. Tena- ProSkin Pants Night

Ten to kolejny producent wyrobów chłonnych, który bezapelacyjnie zasługuje na miejsce w naszym rankingu. Oferuje on pieluchy dla dorosłych ProSkin Pants Night. Są to pieluchy, które- jak sama nazwa wskazuje- przeznaczone są do stosowania głównie w nocy. Wyróżniają się one niezwykle wysokim stopniem chłonności. Co więcej wykonane zostały z niezwykle miękkich materiałów, które zapewniają nie tylko komfort oraz wygodę, ale także i odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki zastosowanej w nich technologii Lie Down Protection zapewniają one wysoki poziom zabezpieczenia podczas całego snu. Pieluchy te są również wyjątkowo elastyczne, przez co idealnie dopasowują się do kształtu ciała. Dzięki dodatkowym osłonkom po bokach nie przesuwają się one podczas snu, cały czas pozostając na właściwym miejscu.

3. Seni- Super Quatro

Ponownie powracamy do producenta wyrobów chłonnych jakim jest Seni. Osoby z bardzo ciężkim nietrzymaniem moczu powinny skorzystać z pieluch z serii Super Quatro. Pieluchy te zostały bowiem wyposażony w dodatkowy wkład chłonny wraz z neutralizatorem zapachu. Są to pieluchy do stosowania zarówno w dzień jak i w nocy, a także dopasują się one do kobiet jak i mężczyzn. Zostały one obdarzone dodatkowymi ściągaczami, więc mogą z nich korzystać nawet osoby aktywne. Pieluchy Super Quatro zapewniają również wysoki poziom zabezpieczenia przed ewentualnym przeciekaniem, a jednocześnie pozwolą one skórze oddychać. Mimo dodatkowych wkładek są one w dalszym ciągu wysoko elastyczne i z powodzeniem dopasują się do ciała użytkownika. Warto zaznaczyć, że te pieluchy występują zarówno w wersji całkowicie jednolitej, ale także zamykanej. Można więc dopasować je idealnie dopasować do swoich potrzeb i preferencji.

Duży wybór artykułów higienicznych w sklepie dlapacjenta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *