Powiększanie piersi implantami w Medical Clinic Podhale

[REKLAMA]

Powiększanie piersi implantami to obecnie najpopularniejszy zabieg z zakresu chirurgii plastycznej – wykonywany przez specjalistów na całym świecie. Gwarantuje uzyskanie wymarzonych kształtów oraz pozbycie się kompleksów. Jeśli marzysz o tym, aby Twój biust zyskał idealny rozmiar oraz kształt – zapraszamy do lektury. Warto zapoznać się z informacjami na temat tego zabiegu oraz zdecydować na wybór najlepszego specjalisty.

Komu rekomendowany jest zabieg?

Jeśli jesteś niezadowolona ze swojego ciała – stanowi ono dla Ciebie źródło przykrych doświadczeń, skorzystaj z doświadczenia chirurgów plastyków. Wskazaniem do wykonania zabiegu jest przede wszystkim tzw. mikromastia, czyli niedorozwój piersi. Może być on spowodowany czynnikami genetycznymi – jak również wystąpić w przypadku znacznej utraty wagi czy też intensywnego uprawiania sportu. Biegaczki, baletnice czy kobiety intensywnie trenujące pływanie mogą pochwalić się pięknie wyrzeźbionym ciałem, ale jednocześnie ich biust ulega niemal zanikowi. Podobny problem – spłaszczenia oraz utraty tkanki tłuszczowej może wystąpić po długotrwałym okresie karmienia piersią. Osobną kwestią jest całkowita redukcja po zabiegu mastektomii u pań cierpiących na nowotwory.

Co oczywiste, na wygląd biustu ma również wpływ wiek – wraz z kolejnymi cyklami życia ulega on stopniowej zmianie. Zwiotczenie, utrata elastyczności, spłaszczenie – to efekt upływającego czasu oraz procesów hormonalnych zachodzących w organizmie kobiety.

Powiększanie piersi implantami w Medical Clinic Podhale

Niezależnie od tego, jaka jest przyczyna wyglądu Twojego biustu – jeśli nie potrafisz go zaakceptować i marzy Ci się zmiana, masz możliwość przejścia metamorfozy pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. Doświadczonych chirurgów, którzy na co dzień pomagają kobietom w uzyskaniu upragnionego wyglądu, znajdziesz w podhalańskiej klinice wielospecjalistycznej – Medical Clinic Podhale. Placówka jest uznawana za jedno z najlepszych krajowych prywatnych centrów medycznych, oferujące Pacjentom usługi w ramach chirurgii jednego dnia. Oznacza to, że Pacjentka może opuścić obiekt już dobę po przeprowadzonej operacji.

Powiększanie piersi implantami to zabieg, który gwarantuje uzyskanie pięknego efektu oraz nadanie sylwetce odpowiednich proporcji. Początkowym etapem jest konsultacja, podczas której chirurg plastyk omawia z Pacjentką jej oczekiwania, a następnie objaśnia szczegóły procedury zabiegowej – krok po kroku. Dodatkowo ustala, jakie badania są niezbędne do jej przeprowadzenia oraz przeprowadza z Pacjentką wywiad odnośnie ogólnego stanu zdrowia. Pyta również o dolegliwości potencjalnie dyskwalifikujące ją z możliwości poddania się zabiegowi.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Powiększanie piersi implantami
– jak każdy zabieg chirurgiczny wykonywany w narkozie
– niesie ze sobą ryzyko wystąpienia powikłań. Aby je zminimalizować, wykonuje się go tylko u pań ogólnie zdrowych. Przeciwwskazaniem do zrealizowania tej procedury są takie dolegliwości jak świeże infekcje, niewydolność krążeniowo-oddechowa, choroby nowotworowe, zaburzenia krzepnięcia krwi, choroby wątroby i nerek.

Wybór specjalisty

Czym się kierować w wyborze specjalisty? Poza ogólnymi informacjami na temat lekarza, warto zapoznać się ze stylem, w jakim operuje. Gdzie znaleźć prace danego specjalisty oraz informacje o nim? W przypadku opinii warto poszukać ich w internecie – między innymi w grupach dostępnych w mediach społecznościowych. Również tam najczęściej można obserwować efekty przed oraz po przeprowadzeniu zabiegu – większość lekarzy posiada swój profil na Facebooku czy Instagramie. Rezultaty operacji znajdziemy również na stronach klinik, z którymi współpracują. W przypadku Medical Clinic Podhale wybrane prace chirurgów plastyków można znaleźć w zakładce: efekty zabiegów chirurgii plastycznej.

Lekarze w Medical Clinic Podhale

Wśród specjalistów operujących w Medical Clinic Podhale można wymienić chirurgów plastyków cieszących się zaufaniem Pacjentek z całego kraju, a nawet zza granicy. Dr n. med. Wojciech Jasek, lek. med. Marek Ciesiński, lek. med. Karolina Małek-Stelmachowska, lek. med. Agnieszka Niewczas, lek. med. Michał Pasiński to specjaliści, którzy stale poszerzają swoje umiejętności. Mogą się oni pochwalić przeprowadzeniem przepięknych metamorfoz, dzięki którym setki Pacjentek zyskały pewność siebie i pozbyły się swoich kompleksów. Jeśli czujesz, że powiększanie piersi implantami to zabieg, który poprawi jakość Twojego życia, zapraszamy serdecznie do kontaktu: +48 519 754 318

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *