Problem małego penisa – czym jest i jak powiększyć?

[REKLAMA]

Rozmiar penisa to dla wielu mężczyzn źródło kompleksów. Niedostateczna grubość i długość członka stanowi często barierę przed prowadzeniem satysfakcjonującego życia seksualnego. Nic dziwnego, że panowie poszukują rozwiązania swojego kłopotu. Jednak czy problem małego penisa da się rozwiązać bez ingerencji chirurga? Która metoda na powiększenie penisa będzie najskuteczniejsza? Ile czasu zajmuje zwiększenie rozmiaru członka? Na te pytania odpowiadamy w artykule.

Szacuje się, że nawet 50% mężczyzn nie jest zadowolonych z grubości i długości swojego prącia. Problem małego penisa zauważają już w wieku dojrzewania, a kompleks związany z rozmiarem członka pielęgnowany jest w miarę starzenia się i zbierania pierwszych doświadczeń seksualnych. Nie da się określić jednoznacznych ram, które nakreślałyby, kiedy mamy do czynienia z niedostateczną wielkością prącia. W wielu wypadkach to kwestia indywidualna, a wrażenie, że penis jest zbyt mały rodzi się bezpośrednio w postrzeganiu mężczyzny. Może dotyczyć ono zarówno obwodu członka, jak i jego długości we wzwodzie.

Metod na powiększenie penisa jest wiele. Różni je skuteczność, czas oczekiwania na efekty, czy wreszcie sposób przeprowadzenia. Wybrane z nich nie mogą odbyć się bez obecności chirurga, bądź urologa. Dla części panów stanowi to barierę nie do przejścia, gdyż trudno im opowiadać innym o swoim wstydliwym problemie. Czy kompleks małego penisa da się wyleczyć bez udziału osób trzecich?

Skuteczna metoda na powiększenie penisa

Okazuje się, że rozmiar prącia da się zwiększyć bez angażowania w ten proces osób z zewnątrz. Jak pokazuje praktyka, jednym ze skuteczniejszych sposobów na zwiększenie rozmiaru członka jest przyjmowanie specjalnych suplementów diety lub stosowanie żeli. Odpowiednio opracowana mieszanka składników ma za zadanie poprawić przepływ krwi w penisie, zwiększyć chłonność ciała jamistego, a w efekcie wydłużyć oraz pogrubić członka.

Żele i tabletki na powiększenie penisa należy stosować zgodnie z zaleceniami z opakowania. Kapsułki trzeba zwykle przyjmować po posiłku i popijać dużą ilością wody. Żele wcierać można po wieczornej kąpieli. W dążeniu do zwiększenia rozmiarów prącia liczy się regularność. Tabletki i żele trzeba stosować systematycznie, a nie doraźnie. Tylko w ten sposób można spodziewać się zadowalających efektów.

Ile czasu zajmuje powiększenie członka?

Wbrew powszechnie panującej opinii terapia na wzrost penisa nie trwa długo. W zależności od wybranego preparatu pierwsze efekty mogą być widoczne już po kilku tygodniach od pierwszego zastosowania. Jednym ze skuteczniejszych preparatów używanych do powiększania penisa jest Biggerlover, czyli żel zwiększający rozmiar członka. W przypadku tego wspomagacza wzrostu pełen efekt widoczny jest po trzech miesiącach od rozpoczęcia terapii. Panowie stosujący środek podkreślają jednak, że skutek działania żelu widać zdecydowanie wcześniej.

Preparat nie tylko pogrubia i wydłuża prącie, ale także poprawia jego gładkość. Zmienia się również ukrwienie członka, co wpływa na większą twardość i sztywność. Stosowanie żelu jest bardzo dyskretne, a przy tym mało uciążliwe. Mężczyźni nie muszą wstrzymywać się przed zbliżeniami z partnerką w trakcie przeprowadzania terapii – inaczej, niż po poddaniu się zabiegowi powiększania członka w klinice. Żel dostępny jest m.in. na stronie Sensimi.pl.

Mężczyźni nie są odosobnieni w swoich kompleksach. Problem małego penisa dotyka co drugiego z nich, przeszkadzając w prowadzeniu satysfakcjonującego życia seksualnego. Na szczęście istnieją sposoby na radzenie sobie z kłopotem. Zwiększenie rozmiaru prącia nie wymaga ingerencji chirurga, a regularnego stosowania preparatów dostępnych bez recepty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *