Przekaż 1% Fundacji Miej Serce

[REKLAMA]

Rozliczając pit roczny pamiętaj, że możesz przekazać 1% podatku na wybraną przez siebie organizację, która posiada status OPP. Przekazanie 1% daje szansę na lepsze jutro setkom niepełnosprawnych dzieci w Polsce. 1% podatku wystarczy przekazać Fundacji Miej Serce podczas zeznania podatkowego za 2020 rok.

Fundacja Miej Serce

Fundacja powstała, by wspierać najbardziej potrzebujących i bezbronnych, czyli dzieci do 18 rok życia. Swoimi działaniami obejmuje teren całej Polski i jest jedną z najprężniej działających organizacji na Śląsku. Twój 1% podatku pozwala fundacji pomagać swoim podopiecznym, dla których los nie był łaskawy i codziennie muszą walczyć o swoje zdrowie i lepsze jutro. Działacze fundacji mówią, że walczą o to, aby te dzieci chociaż przez chwilę mogły zapomnieć o chorobie i mogły cieszyć się dzieciństwem. Głównym celem fundacji jest pozyskiwanie środków dla podopiecznych, by nie zabrakło im rehabilitacji, które są bardzo ważne rozwoju i w drodze do zdrowia i lepszego jutra.

Najlepszy w działaniu Fundacji jest fakt, że każdy może pomóc! Wystarczy, że na swojej deklaracji PIT umieścisz numer KRS 0000368135. Przekazując 1% swojego podatku Fundacji Miej Serce nic nie tracisz i nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a dzięki temu realnie pomagasz potrzebującym dzieciom!

Jakie działania podejmuje Fundacja Miej Serce, by pomóc swoim podopiecznym?

Fundacja realizuje swoje cele poprzez prowadzenie wielu akcji charytatywnych. Prowadzą akcje ulotkowe, które zbierają środki na subkonta podopiecznych fundacji. Pomagają również rodzicom dzieci niepełnosprawnych ucząc ich w jaki sposób oni sami mogą zbierać środki na subkonta swoich dzieci. Dodatkowo fundacja oferuje bezpłatne wydrukowanie ulotek dla rodziców swoich podopiecznych, by mogli w swoim środowisku zachęcić znajomych do przekazania 1% podatku właśnie dla ich dzieci. Fundacja organizuje również zbiórki w internecie dla swoich podopiecznych. Działacze fundacji mówią, że codziennie dbają o to, by pozyskać darczyńców dla swoich podopiecznych, by odmienić ich los, by mogli choć na chwilę zapomnieć o przeszłości i złośliwościach losu i cieszyć się życiem jak nigdy dotąd.

Zostań bohaterem dla podopiecznych Fundacji Miej Serce

Możesz stać się bohaterem dla dzieci, którym los odebrał zdrowie, a Twoja pomoc sprawi, że otrzymają niezbędną opiekę. To dzięki 1% podatku przekazanemu na rzecz Fundacji Miej Serce, Filip wypowiedział swoje pierwsze słowo, Wojtek zaczyna stawiać samodzielne kroki, a Julka otrzymała najpotrzebniejsze leki! A to tylko kilka z naszych podopiecznych! Każdego dnia otrzymujemy informacje od rodziców, jakie sukcesy osiągają nasi podopieczni dzięki pomocy finansowej i aktualności na temat naszych podopiecznych możesz poznać tu: fundacjamiejserce.pl.

Pamiętaj, aby w zeznaniu podatkowym wskazując organizację pożytku publicznego, wpisać numer KRS 0000368135. Deklarację za rok 2020 można składać od 15 lutego do 30 kwietnia 2021 roku. To nic nie kosztuje, a znaczy bardzo wiele.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.miejserce.pl

W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy z całego serca za wsparcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *