Top 5 elektronicznych pomocników młodych rodziców

[REKLAMA]

Elektroniczna niania to sprzęt, bez którego wielu rodziców nie wyobraża sobie wyprawki dla dziecka. Takich sprzętów, które mogą się przydać świeżo upieczonym rodzicom, ale i maluchom, jest jednak znacznie więcej. Na co warto postawić i co faktycznie uprzyjemni czas spędzany z dzieckiem?

Elektroniczna niania – podstawa!

Zaczynamy od niani elektronicznej, bo w dzisiejszym zabieganym świecie, ciągłe czuwanie przy maluchu staje się coraz mniej możliwe. Dzieci potrzebują poczucia bezpieczeństwa, komfortowego miejsca do snu, ale i kontaktu z rodzicem. Oni zaś liczą na to, że ich maluch będzie spokojnie spał, gdy w kuchni zajmą się przyrządzaniem obiadu lub innymi domowymi obowiązkami. Elektroniczna niania znacząco ułatwia to zadanie. Nic zatem dziwnego, że staje się niemalże podstawą wyposażenia wyprawki dla dziecka.

Elektroniczna niania może posiadać wiele funkcji, dzięki którym będziemy nie tylko słyszeć, ale i widzieć dziecko. Mówienie do malucha, śpiewanie mu kołysanek, a nawet wyświetlanie przyjaznych obrazków – to wszystko dziś jest możliwe!

Monitor oddechu dla dzieci z grupy ryzyka

Wcześniaki, dzieci zagrożone zespołem śmierci łóżeczkowej, jak i te, które po urodzeniu dostały mało punktów w skali Apgar. To dla nich przewidziany jest monitor oddechu, ale równie dobrze mogą z niego skorzystać ci rodzice, którzy chcą mieć pewność, że w razie potrzeby szybko zareagują. Monitor oddechu daje sygnał, gdy dziecko przestaje oddychać lub jego oddech niepokojąco się spowalnia.

Można zakupić oddzielnie monitor oddechu lub pokusić się o nianię elektroniczną posiadającą taką funkcję.

Elektroniczne gadżety, ale jakże przydatne!

Już rodzice, ale jeszcze czekający na przyjście na świat potomka. To dla nich stworzono przenośne urządzenie do USG. Teraz, poza planowaną wizytą kontrolną, można w warunkach domowych zobaczyć swoje maleństwo. Taki gadżet jest prosty w obsłudze i zajmuje niewiele miejsca.

Na co dzień, już po urodzeniu dziecka, może być pomocny smoczek, ale z termometrem. Mierzenie temperatury u maluszka będzie jeszcze prostsze i bardziej komfortowe dla rodziców oraz dziecka.

Dla już nieco starszych pociech, które są pod opieką wciąż jeszcze młodych i niedoświadczonych rodziców, przyda się pilot dla dzieci. To najmłodsi samodzielnie zdecydują, jaką bajkę chcą aktualnie oglądać, ale odpowiednie zaprogramowanie tego gadżetu, nie pozwoli im zyskać dostępu do kanałów czy programów, które nie są dla nich przeznaczone.

5 pomocników, o które warto się pokusić! Młodzi rodzice stopniowo nabywają doświadczenia, ale dzięki takim produktom, łatwiej im nad wszystkim zapanować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *