Zakupy dla cukrzyka w internecie – ortomedico.pl

[REKLAMA]

Od lat zakup wyrobów dla diabetyków był możliwy wyłącznie w tradycyjnej, stacjonarnej formie. Na szczęście – to się zmieniło, dzięki czemu życie osób chorujących na cukrzycę stało się znacznie łatwiejsze. To także duża oszczędność – nie tylko czasu, ale również pieniędzy.

Proces zamawiania wyrobów dla diabetyków – jak przebiega?

Dotychczas, konieczne było uzyskanie od uprawnionego do wydawania takich dokumentów lekarza zlecenia na zakup wyrobów dla diabetyków, udanie się z pismem do najbliższego oddziału NFZ w celu uzyskania refundacji i następnie – wyjście do stacjonarnego punktu, w którym można nabyć odpowiednie produkty. Sklepy takie jak ortomedico.pl umożliwiają dokonanie zakupów wkłuć, sensorów, trsnmiterów, czy refundacja freestyle libre w zupełnie nowej, łatwiejszej formie. Choć niestety, wciąż konieczne jest przejście procesu uzyskania refundacji od lekarza (pamiętaj, że w myśl obowiązujących przepisów kontynuacja może być wydana telefonicznie!) – platformy takie jak wskazana powyżej zapewniają wygodną możliwość uniknięcia zakupów w sklepie stacjonarnym.

To znaczna oszczędność czasu – szczególnie jeśli chorego od najbliższej apteki dzieliła długa droga. Obecnie, wystarczy poświęcić zaledwie kilka minut na wypełnienie intuicyjnego formularza i… oczekiwać na kuriera. Dodatkowo – dostawy refundowanych zleceń w ortomedico.pl są bezpłatne!

Jak dokonać zakupów?

Platforma ortomedico.pl jest bardzo prosta w obsłudze i intuicyjna. Aby dokonać zakupów, wystarczy wybrać odpowiedni kod refundacji (uwaga – należy dokładnie sprawdzić, jaki kod umieścił lekarz na zleceniu, a w razie wątpliwości – skontaktować się z pracownikami sklepu, którzy będą w stanie udzielić fachowej pomocy) i przejść do zakupów. Wśród produktów dla diabetyków dostępne są między innymi pojemniki na insulinę, sensory, zestawy do infuzji i wiele innych.

Co istotne, stany magazynowe platformy są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu można mieć pewność, że wszystko, co pokazane jest w formularzu – znajduje się w obecnie dostępnym asortymencie. To pozwala uniknąć opóźnień w dostawie i ewentualnej nerwowej sytuacji związanej z brakiem niezbędnych wyrobów.

Wygodna możliwość dokonania płatności online w dobie COVID-19 to zwiększone bezpieczeństwo dla obydwu stron procesu: kuriera i klienta. Brak konieczności wyjazdu do apteki to również możliwość tak istotnego w obecnej chwili ograniczenia kontaktu z nieznanymi osobami w celu uniknięcia zakażenia.

Zrealizuj zamówienie dla diabtyka tutaj: https://ortomedico.pl/wyroby-dla-diabetyka-realizacja-wniosku-nfz-on-line/

Korzyści z zamawiania produktów online

Przede wszystkim – najwyższą wartością jest wygoda oraz bezpieczeństwo chorego. Darmowa dostawa produktów refundowanych sprawia, że diabetyk nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, a dzięki intuicyjnej platformie może dokonać zakupów w ciągu zaledwie kilku minut. Dzięki temu, wszystkie niezbędne choremu przedmioty mogą być zakupione szybko i bardzo wygodnie.

Co istotne, nawet jeśli poprzednie zlecenie było realizowane gdzie indziej – nie ma żadnych przeciwwskazań, aby od tego momentu rozpocząć korzystanie z wygodnej platformy internetowej w celu dokonania zakupu wyrobów dla diabetyków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *