Depilacja laserowa – czy na pewno działa i czy jest bolesna?

[REKLAMA]

W obecnych czasach coraz więcej kobiet jak również i mężczyzn decyduje się na usunięcie zbędnego owłosienia na ciele za pomocą zabiegu depilacji laserowej. Coraz bardziej znanym zabiegiem jest depilacja za pomocą nowoczesnego urządzenia LightSheer Duet – jakie zatem daje efekty to popularne urządzenie?

Depilacja laserowa LightSheer Duet – na czym polega fenomen urządzenia?

Laser diodowy LightSheer Duet został wyprodukowany przez firmę Lumenis i można go znaleźć w coraz większej liczbie salonów w Polsce. Jest to bardzo popularne urządzenie z uwagi na fakt, iż dzięki zastosowaniu szeregu udoskonaleń jesteśmy w stanie w znaczący sposób skrócić czas i bolesność zabiegu depilacji. Ten nowoczesny laser został wyposażony w dwie głowice – jedną mniejszą i drugą nieco większą, które odznaczają się doskonałą skutecznością szybkiego usuwania zbędnego owłosienia. Mała głowica przeznaczona jest do depilacji małych i trudno dostępnych miejsc, takich jak np. obszar bikini. Została ona wyposażona w terapeutyczne okienko wykonane z syntetycznego szafiru, które dostarcza impulsy energetyczne. Z kolei większa głowica przeznaczona jest do depilacji większych obszarów ciała jak np. nogi, plecy czy też brzuch. Dzięki użyciu większej głowicy można znacznie skrócić czas trwania zabiegu depilacji laserowej. Głowica zasysa delikatnie skórę, co pozwala na dziesięciokrotne zmniejszenie ilości impulsów energetycznych, a co za tym idzie również mniejsze zużycie energii.

Jakie efekty po zabiegu depilacji laserem LightSheer Duet?

Dzięki temu, iż głowice zostały unowocześnione i cały zabieg trwa krócej znaczna ilość klientów coraz chętniej decyduje się za depilację laserową. Ponadto zabieg jest zdecydowanie mniej bolesny dzięki użyciu specjalnie zaprojektowanej, chłodzonej końcówki szafirowej, która eliminuje ryzyko oparzeń. Zabieg depilacji laserowej za pomocą tego nowoczesnego urządzenia jest niezwykle efektywny i wystarczy jedynie kilka sesji, aby na stałe pozbyć się problematycznego i niechcianego owłosienia z poszczególnych partii naszego ciała.

Artykuł powstał we współpracy z proclinic.pl – depilacja laserowa Wrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *