DIETA SOKOWA- jak to możliwe, że jest tak skuteczna?

[REKLAMA]

Żyjemy w bardzo trudnych czasach. Wiecznie się spieszymy, mamy mnóstwo stresów, brakuje nam czasu i energii aby o siebie zadbać. Przez to częściej sięgamy po produkty spożywcze wypełnione po brzegi konserwantami, sztucznymi barwnikami i słodzikami. Te wszystkie czynniki nakładają się i wpływają niekorzystnie na nasze zdrowie.

Zmiana nawyków żywieniowych to bardzo skuteczny ale również długotrwały proces. Naprzeciw wychodzą zwolennicy diet sokowych, podczas których możemy stracić nawet 2 kg przez 3 dni!

Na czym więc polega sukces tej diety?

Weźmy pod lupę jedną z najchętniej wybieranych przez klientów diet sokowych SPORTFOOD. Na stronie producenta możemy przeczytać, że sukces polega przede wszystkim na restrykcji kalorycznej. Jest to kluczowy punkt podczas odchudzania- zwykle nie zdajemy sobie sprawy o ile przekraczamy nasz dzienny bilans kaloryczny. Żywimy się w restauracjach, nie potrafimy oszacować kaloryczności potraw, jemy w biegu i sięgamy po przekąski – prowadzi to do nadwyżki kalorycznej i do przyrostu wagi.

Zamawiając soki od SPORTFOOD dostaniemy 5 soków na dzień plus 1 wodę kokosową lub kombuchę (sfermentowaną zieloną herbatę). Wypijając dziennie ilość soków określoną w instrukcji, w pełni pokrywamy podstawowe zapotrzebowanie organizmu na energię ( producent zapewnia, że jest to około 1400 kalorii).

Soki SPORTFOOD nie są zwykłymi sokami „z kartonika”. Różnią się nie tylko jakością składników ale również metodą uzyskania soku, czyli tłoczeniem na zimno (cold press).

Soki firmy SPORTFOOD www.sportfoodsoki.pl

Dlaczego metoda cold press jest lepsza od innych?

Soki COLD PRESS uzyskuje się przez tłoczenie warzyw i owoców w niskiej temperaturze. Tłoczenie jest metodą efektywniejszą i pozwala wydobyć płyn do ostatniej kropli bez utraty tego, co w nim najzdrowsze. Dzięki temu zachowują pełnię składników odżywczych. Nie są sztucznie dosładzane i polepszane dodatkami, a mimo to smakują wyśmienicie i zachowują wszystkie walory smakowe.

Producent soków cold press od SPORTFOOD zapewnia, że nie poddaje owoców i warzyw żadnej obróbce termicznej, co minimalizuje utlenianie się witamin, które działają zbawiennie na nasz organizm. Nie ma prostszego i smaczniejszego sposobu na dbanie o siebie.

Ile kosztuje taka przyjemność?  

Na stronie www.sportfoodsoki.pl mamy do wyboru kilka opcji. Najtańsza jest dieta 1-dniowa (5 soków) a najdroższa 7-dniowa (35 soków). Ceny zaczynają się od 89 zł.

Klienci o sokach SPORTFOOD piszą w samych superlatywach. Soki są przepyszne, gęste i sycące. Dzięki diecie płynnej podobno towarzyszy nam uczucie lekkości, nie doskwierają wzdęcia. Smacznego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *