Zadbaj o piękny uśmiech dzięki radom polskiego dentysty z Londynu

[REKLAMA]

Zarówno dzieci, jak i dorośli marzą o pięknych, białych, a przede wszystkim zdrowych zębach, których nigdy nie trzeba leczyć. Nie zawsze jednak jest to możliwe bez pomocy doświadczonego polskiego dentysty, który powinien mieć pod kontrolą stan naszej jamy ustnej.

Nie ma już  wymówek, że problemy z uzębieniem można leczyć tylko w rodzinnym mieście u zaprzyjaźnionego lekarza. Doskonałych fachowców znajdziemy także w Londynie, który jest popularnym kierunkiem nie tylko wyjazdów wakacyjnych, ale także wymian studenckich czy wieloletnich kontraktów służbowych.

 

Jak przekonać dziecko do wizyty u polskiego dentysty?

Trudno znaleźć osobę, które nigdy nie bała się usiąść na fotelu dentystycznym. U dzieci ten strach wywołany jest zazwyczaj koniecznością zmiany lekarza, złymi wspomnieniami z przeszłości lub niepewnością tego, co będzie się działo w gabinecie.  Wszystko to jednak znika, gdy rodzicom uda się umówić na wizytę do polskiego dentysty, który nie tylko doskonale porozumie się z małym pacjentem, ale też dokładnie wytłumaczy mu przebieg wizyty. Jest to niezwykle ważne, zwłaszcza w przypadku wyprowadzki do Londynu i konieczności zmiany nie tylko jednego lekarza, ale i całej przychodni. Etap ten jest niezwykle trudny dla dziecka, ale można je to tego przygotować, wybierając nieco wcześniej lekarzy, których w niedługiej przyszłości zacznie odwiedzać. Na miejscu natomiast najważniejsze jest podejście całego personelu do dzieci, czyli przede wszystkim cierpliwość, umiejętność rozmawiania z nimi, a także doświadczenie w leczeniu tych bardzo wymagających pacjentów. Samemu dziecku natomiast należy dokładnie tłumaczyć, dlaczego czeka je wizyta, co się będzie działo w jej trakcie i jakie ma ona znaczenie dla zdrowia całego organizmu. Nie należy ukrywać celu wizyty czy planowanych zabiegów, ponieważ wywoła to jeszcze większy lęk i niepokój, a w efekcie także niechęć, a być może także i bunt przed kolejnymi wizytami w przyszłości.

 

Dlaczego w Londynie warto szukać polskiego dentysty?

Wyjeżdżając z rodzinnego kraju, trzeba liczyć się ze zmianą opieki medycznej na nieco inny model. Przede wszystkim jest to związane z poszukiwaniem zupełnie nowych lekarzy oraz profesjonalnej przychodni. Warto, jednak wiedzieć, że nawet w Londynie istnieje duża szansa na znalezienie doświadczonego polskiego dentysty, który swoimi umiejętnościami będzie dorównywał specjalistom pracującym w Polsce – patrz http://panamedic.eu/lekarz/dentysta/. Wspólny język pozwoli natomiast przełamać barierę oraz umożliwi dokładną i bezproblemową komunikację. Łatwiej będzie pacjentowi opowiedzieć o historii leczenia czy przebytych chorób. Zaletą jest także to, że polscy lekarze za granicą często są wyspecjalizowani w wąskich dziedzinach, dzięki czemu oprócz pomocy w przypadku ogólnych dolegliwości, zajmą się ustaleniem przyczyny bardziej złożonych problemów. Zaś w przypadku wielomiesięcznego leczenia doradzą, jakimi środkami będzie można je kontynuować, gdy konieczny będzie nagły powrót w rodzinne strony.

 

Profesjonalny i doświadczony lekarz to skarb dla całej rodziny. Jednak przeprowadzka zmusza rodziców do znalezienie nowej opieki medycznej dla siebie i swoich dzieci. W dzisiejszych czasach nie jest to problemem, jednak początkowo może powodować stres i obawy o to, czy zdrowie najbliższych jest w dobrych rękach. Wszystko to znika, w momencie pierwszej wizyty, kiedy okazuje się, że gdzieś na świecie są równie dobrzy specjaliści, jak Ci, z których usług zmuszeni byliśmy zrezygnować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *