Kosmetyki z kolagenem. Poznaj ich tajemnice!

[REKLAMA]

Dlaczego kolagen morski tak skutecznie wpływa na regenerację? Przekonaj się na własnej skórze!

Kolagen Morski – podstawowe informacje


Po 25 roku życia spada zdolność generowania włókien kolagenowych, przez co  skóra traci jędrność i staje się mniej elastyczna (jednym z efektów są zmarszczki). Z pomocą przychodzą wtedy kosmetyki z kolagenem morskim, które doskonale uzupełniają braki naturalnego kolagenu w Twojej skórze. Ale dlaczego właściwie kolagen morski? Ponieważ jest on zbliżony do tego naturalnie występującego w Twoim organizmie, dlatego cechuje się dużą przyswajalnością, gwarantując przy tym dużą skuteczność. Systematycznie stosowane kosmetyki z aktywnym kolagenem to gwarancja młodej i pięknej skóry!

Kosmetyki z aktywnym kolagenem


Dzięki nowoczesnej technologii kolagen zachowuje swoją naturalną strukturę także poza środowiskiem organicznym. W momencie kontaktu ze skórą, pod wpływem ciepła następuje rozpad i przenikanie w głąb skóry pojedynczych molekuł, czego skutkiem jest opóźnienie wewnątrzkomórkowych procesów starzenia. Rozpad aktywnego kolagenu następuje  już w temperaturze powyżej 25 stopni Celsjusza. Dlatego, żeby zachować drogocenne właściwości kosmetyków z kolagenem morskim, powinnaś przechowywać je w lodówce.

Serum z Aktywnym Kolagenem Morskim

Najlepszym rozwiązaniem są kosmetyki z kolagenem, które zawierają optymalną i skondensowaną dawkę składników. Takim przykładem może być serum z Aktywnym Kolagenem Morskim. W zależności od potrzeb znajdziesz 2 rodzaje tego preparatu – w pierwszym oprócz Aktywnego Kolagenu Morskiego (który przyspieszy syntezę kolagenu w skórze ), jest również Złoto Koloidalne (które pobudzi wymianę jonów, co skutkuje oczyszczaniem komórek oraz naturalną regeneracją). W drugiej Aktywny Kolagen Morski połączony jest z Jaśminem (który działa łagodząco, likwidując napięcie skóry oraz tworząc barierę lipidową, która zatrzymuje wodę w naskórku jednocześnie chroniąc skórę przed zanieczyszczeniami ). Dzięki temu już po kilku dniach skóra będzie jędrna i bardziej elastyczna, poprawi się także owal Twojej twarzy. Kosmetyki z kolagenem w tym serum z Aktywnym Kolagenem Morskim znajdziesz na stronie marki PRAEL https://praelskincare.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *